SketchUp Pro® dėl savo paprastumo, lankstumo ir stabilumo yra lengvai pritaikoma bet kurioje projekto stadijoje, nepriklausomai nuo projekto dydžio. Intuityviausia architektūrinė bei interjero modeliavimo online programa, skirta braižyti, vizualizuoti bei dokumentuoti Jūsų idėjas.

Kokie įrankiai sudaro SketchUp Pro prenumeratą?

Šis įrankis projektuotojiems suteikia visą reikiamą informaciją, tiek matavimo atžvilgiu tiek projektavimo, taip užtikrindamas tvarkingą bei teisingą projektavimo pradžią. Pasinaudokite klimato, geologijos ir kitomis analizėmis su PreDesign įrankiu ir Jūsų priešprojektiniai pasiūlymai taps patrauklesni bei tikslesni vos per keleta minučių!

Neribojamos modelių ir papildomų įrankių bibliotekos

Braižymo įrankiai

Braižymo, modeliavimo būdas SketchUp PRO programinėje įrangoje yra paremtas intuityvumo principu. Projektuokite, braižykite ir modėliuokite nevaržomai ir nepriklausomai nuo Jūsų kompetencijų. SketchUp darbo aplinkos ikonos leis greitai surasti reikiamą įrankį bei pasinaudoti juo intuityviai. Brėžiant ar piešiant laisva ranka, vedant, tempiant ar kaip kitaip įtakojant geometriją. Kadangi programos darbo aplinkos atpažistamumas paremtas ašimis X, Y ir Z, tokiu būdu, braižydami, modėliuodami SketchUpe visada viską darysite tiksliai ir tvarkingai, be nuokrypių ar galimų klaidų. Vektorinis / erdvinis programos modeliavimo suvokimas pats pagalbinėmis linijomios siūlys Jums rinktis tinkamą kryptį ar norimą geometriją, tad nelauklite, startuokite jau šiandien!

3D paviršių ištraukimas/įtraukimas ir kitokia geometrijos įtaka

Kartą sukūrus geometriją ar norimą plokštumą, stumkite, tempkite ar kaip kitaip įtakokite Jos tvarkingumą su šiais pagalbiniais įrankiais be jokių sunkumų. Kirskite plokštumas, suteiktie unikalius pavidalus maišydami pilnavidurias ir tuščias geometrines formas.

 

Saulės kryptis / šviesotamsa / šėšėliavimas

Vieno mygtuko paspaudimu galite aktivuote šešėliavimo funkciją SketchUp Pro darbo aplinkoje. Priklausomai nuo Jūsų vietovės, metų bei paros laiko, SketchUp tiksliai sugeneruos šešėlio kritimą su galimybę eksportuoti išeitinius duomenis. Tempdami įrankio slankiojančią juostą, galite gyvai stebėti šešėlio įtaką Jūsų projektui.

Nevaržomai žvalgykites po savo projektus bet kuriame pasaulio krašte

Pjūviai / Išklotinės

 Su SketchUp Pro galite pjaustyti, dalinti ar kaip kitaip analizuoti, tikrinti savo modelį pasitelkus Section Cut, Flip ir kitus įrankius, leidžiančius atsidurti prie reikiamų detalių ar susikirtimų negriaunant bendros geometrijos.

Brėžinių apipavidalinimas su ,,Layout"

Brėžinių ar prezentacijų ruošimas dar niekada nebuvo toks lengvas! Su LayOut aplikacija, galite greitai bei nesunkiai paruošti brėžinius spausdinimui. Galimybė pridėti anotacinius aprašymus, rodykles ir sudėti kitas specifines gaires prieš pateikiant užsakovams / klientams ar dėstytojams. 

Tiksli geolokacija su esamu kraštovaizdžiu

 Turėdami projektui numatomo sklypo koordinates arba tikslų adresą, turėsite galimybę be papildomų veiksmų įsidėti į SketchUp darbo aplinką vietovę, kurioje planuojate projektuoti. Atsižvelgiant į reljefą ir kitus geometrinius faktorius, programa intuityviai iškelia 3D žemės paviršius.

Dinaminiai komponentai

Prie savo komponentų pridėkite įvairios informacijos, pvz., skirtingų spalvų ir dydžių arba sukimosi krypties. Tuomet vienu spustelėjimu galėsite pakeisti savo komponento savybes.

Klaidų aptikimas / pranešimas

Generuokite raportų pranešimus kylančius Jūsų SketchUp modelyje. Identifikuokite objektus, medžiagas ar spalvas realiam dizainui. Išsivalykite savo darbo aplinką vos keliais paspaudimais, taip sumažindami projekto svorį ir jo nuskaitymo resursus.

Greitas figūrų dalinimas, kopijavimas ir kitas variavimas.

Create 1 volume from two or more volumes. Add them together, subtract them or split them. There are several options to create unique volumes that you can’t create with standard modeling tools!

Priešprojektiniai pasiūlymai neapsieitų be šių įrankių

BIM

BIM klasifikatorius: susiekite standartinius IFC BIM objektų tipus su geometrija (pvz., sienomis, grindų plokštėmis, stogais ir kt.) ir taip pagerinkite suderinamumą su kitais BIM įrankiais. IFC eksportas: eksportuokite savo modelio IFC (pramoninio pagrindo klasių) failą, įskaitant geometriją ir vertingus metaduomenis, kad galėtumėte naudoti kitose BIM programose. IFC importas: galimybė importuoti IFC failus iš kitų BIM ​​programų.

Animacija / Scenų kūrimas

Savo sukurtą modelį galite pristatyti vaizdo įrašuose. Pasirinkite visus norimus vaizdus ir iš jų sukurkite „scenas“. Tokiu būdu sugeneruokite kameras sklandžiai skristi iš vieno vaizdo į kitą. Eksportuokite jį kaip .mov arba .avi ir galėsite peržiūrėti bet kuriame kompiuteryje!

Suderinamumas su nuotrauka

Naudodami PhotoMatch galite lengvai suderinti nuotrauką su SketchUp koordinačių sistema. PhotoMatch funkcija iš karto apskaičiuoja teisingą fotoaparato padėtį ir teisingą žiūrėjimo kampą. Tiek lauko tiek vidaus darbams puikus pagalbininkas norint atkurti buvusią geometriją taškas į tašką.

Stiliai ir prezentacijos

Kurkite savo projekto peržiūrą profesionaliai, patraukliai ir meniškai. Generuokite stilius, keiskite spalvas, dangų ir kitus aplinkos faktorius įtakojančius prezentaciją. 

D.U.K

Ar galiu išbandyti „SketchUp“ prenumeratą prieš ją pirkdamas? 
Tikrai taip – atsisiųskite naujausią versiją ČIA ir prisijunkite su Trimble ID (TID) paskyrą, kad pradėtumėte 7 dienų bandomąjį laikotarpį. Atminkite – kiekvienas asmuo gali susikurti tik vieną Trimble paskyrą.

Keliais kompiuteriais vienu metu, galiu naudotis programa, įsigyjęs SketchUp prenumeratą?
„SketchUp“ prenumerata yra susieta su konkretaus vartotojo „Trimble ID“ paskyra, kuri leidžia aktyvuoti prenumeratą dviejuose kompiuteriuose vienu metu. V-ray atvaizdavimas vienu metu veiktų tik viename kompiuteryje.

Ar galima atnaujinti „SketchUp Pro“ prenumeratą į „Studio“?
Aktyvią „SketchUp Pro“ prenumeratą galima atnaujinti į „Studio“ sumokėjus kainos skirtumą. Papildomai tektų mokėti tik už likusias abonemento dienas proporcingai.

Ar viename kompiuteryje gali būti aktyvios kelios Trimble paskyros?
Viename kompiuteryje gali būti aktyvi tik viena Trimble paskyra. Keičiant kompiuterių vartotojus, reikės pakeisti Trimble paskyras. 3D Warehouse aplinkoje galima sukurti atskirus profilius, nepriklausomai nuo Trimble.

Ar man reikia interneto ryšio, kad galėčiau naudotis „SketchUp“ prenumerata?
Kai pirmą kartą suaktyvinate „SketchUp“ prenumeratą, privalote turėti interneto ryšį. Toliau, norint neišjungti abonemento konkrečiame įrenginyje, kartą per mėnesį būtina prisijungti prie interneto.

Ar pasibaigus prenumeratai vis tiek galėsiu pasiekti savo SketcUp modelius?
Pasibaigus prenumeratai, su juo susijusios koregavimo funkcijos ir paslaugos nebebus pasiekiamos, tačiau modeliai bus pasiekiami naudojant nemokamą „SketchUp Free“ versiją.

Kas atsitiks su visais „SketchUp“ papildiniais, kai baigsis mano prenumerata?
Kadangi Nemokamoje „SketchUp“ versijoje įskiepių naudoti negalima, toliau juos naudoti bus galima tik atnaujinus prenumeratą. Papildiniai liks jūsų mokamoje prenumeratoje.

Kas nutinka LayOut dokumentams pasibaigus prenumeratai?
LayOut neveiks be aktyvios prenumeratos ir vartotojas negalės atidaryti ar redaguoti savo LayOut dokumentų. Vartotojas turėtų nepamiršti juos laiku išsaugoti senesnėmis versijomis arba PDF formatu.

Ar pasibaigus prenumeratai vis tiek galėsiu pasiekti savo duomenis iš Trimble Connect?
Pasibaigus prenumeratai, „Trimble Connect“ paskyra grįš į laisvą režimą, leisdama vartotojui toliau naudotis 10 GB skirtos debesies vietos. Visi duomenys, viršijantys 10 GB limitą, bus pasiekiami tik skaitymo formatu.

Ar galima SketchUp prenumeratą perkelti į kitą Trimble vartotojo paskyrą?
Tik tais atvejais, kai darbuotojas nutraukia darbo santykius, su juo susietą abonementą galima pervesti į kitą paskyrą. Norėdami tai padaryti, susisiekite su mumis.