SketchUp-Pro-2023-Horizontal

Jau pasirodė 2023-ųjų metų versija! Šiemet versijos naujinimai pasižymi sustiprinta sąsaja tarp „SketchUp“ ir „Revit“ programinės įrangos įrankių, veidrodinio perkėlimo funkcijos patobulinimu bei išplėstomis „LayOut“ dokumento sąsajų valdymo galimybėmis. Jei norite susipažinti su detaliu patobulinimų sąrašu, galite peržiūrėti leidimo pastabų sąrašą (anglų kalba) bei skaityti šiame tinklaraščio įraše lietuvių kalba.

Atnaujinimai „SketchUp“ aplinkoje

Sutaupykite laiko perkeldami „Revit“ modelį į
„SketchUp Pro“ darbo aplinką

Šiemet į „SketchUp Studio“ paketą buvo įdiegtas naujasis  „Importer“ įrankis, suteikiantis galimybę kovertuoti „Revit“ modelį į „SketchUp“ modelio geometriją. Naudojant „Importer“ funkcionalumą, perkeliant modelį, yra išsaugoma modelio informacijos struktūra: „Revit“ modelio šeimos konvertuojamos į „SketchUp“ grupes, komponentus bei etiketes (angl. tags). Tai padeda sutaupyti valandas ar net kelias dienas darbo laiko, nes po perkėlimo nebereikia atlikti tam tikrų modelio valymo darbų ar tikrinti įkelto modelio tikslumo.

Sujungtos darbo eigos

Naudojant naująjį „SketchUp Studio“* funkcionalumą „common installer“, galite rasti, atsiųsti ir instaliuoti visus Jums reikalingus įrankius, padėsiančius pagerinti darbo eigą ir kurti sudėtingus projektus. Į „SketchUp Studio“ paketą įtrauktas ir „V-Ray 6“** vizualizacijų kūrimo sprendimas, leidžiantis kurti įtraukiančias ir foto-realistines vizualizacijas bei „Scan Essentials“*** – skirtas taškų debesų (angl. point cloud) importavimui. Abu šie įrankiai dar 2022-aisiais metais buvo papildyti naujais įrankiais bei funkcijomis.

* „SketchUp Studio“ yra skirtas tik Windows naudotojams;
** „V-Ray“ turi integruotą anglų ir kinų kalbas;
*** „Scan Essentials“ turi integruotą anglų kalbą.

„Flip“ įrankio funkcionalumas

Taip pat buvo įsiegtas naujas įrankis – „Flip“. Šis įrankis leidžia vizualizuoti modelio simetriško pasukimo kryptis, suteikia galimybę vizualiai pamatyti ašis, sukurdamas žalią, raudoną ir mėlyną stačiakampius, kuriomis remiantis sukama geometrija simetriškai. Pažymėkite geometriją, paspauskite ant „Flip“ funkcijos ir nurodykite kuri ašies plokštuma taps simetrijos centru!

Atnaujinimai „LayOut“ aplinkoje

Nuorodų valdymas

„LayOut“ sprendimas buvo papildytas galimybe įkelti DWG dokumentus kaip nuorodas prie „LayOut“ dokumentų. Tai toks pats procesas, kuris jau buvo iki šiol, tačiau dabar kaip nuorodas galima pridėti visus paveiksliukus, tekstų dokumentus ir AutoCad brėžinius.

Peržiūrėkite visus, pridėtus kaip nuorodas, išorinius dokumentus, gaukite pranešimus jei failo nuorodos data yra pasibaigusi. Atnaujinkite, sukurkite naujas nuorodas arba ištrinkite nebereikalingas dokumentų nuorodas, naudodami „File Reference Manager“ funkcijas.

Stiliai (linijos storis, dydis,peržiūros pozicija) išliks tokie pat, kokie buvo prieš atliekant nuorodų atnaujinimus. Dokumentuokite ir pristatykite savo darbus su pasitikėjimu ir žinojimu, kad visos nuorodos yra galiojančios ir išlaiko Jūsų sukurtą stilių be papildomų pastangų.

Patobulintas, didelės vertės pasiūlymas

Jei jau turite „Pro“ ir „Studio“ prenumeratą ir norite išbandyti visus aukščiau pristatytus naujinimus, galite atsisiųsti naujausiąją programinės įrangos versiją paspaudę čia arba per savo „Trimble“ paskyrą. Jei nesate įsigiję, tačiau norėtumėte pabandyti, turite 30-ies dienų trukmės nemokamą bandomąją versiją. O jei nusprendėte įsigyti, galite tai padaryti kreipdamiesi į mus arba į tiesioginius pardavimų atstovus.

Prenumeruokite, paspaudę ant mygtuko, esančio žemiau.

Vienerių metų trukmės prenumerata
dabar tik 319,00€ + PVM / metams

Jei norite sužinoti daugiau apie 2023-ųjų metų versiją, peržiūrėkite visas leidimo pastabas. Dėkojame, jog pasirinkote „SketchUp“. Jei turite klausimų ar atsiliepimų, apsilankykite mūsų Facebook grupės puslapyje „SketchUp Lietuvoje bendruomenė“. Jei norite įsigyti – kreipkitės į sketchup@geonovus.lt arba susisiekite tiesiogiai su pasirinktu pardavimų partneriu