„SketchUp“ nemokamas papildinys visiems - „Diffusion“. Tai super greitos abstrakčios vizualizacijos su Dirbtiniu Intelektu (AI) per minutę!

Sutelkti dėmesį į savo kūrybinę viziją dar niekada nebuvo taip paprasta. Naujausias „Trimble“ produktas „SketchUp Diffusion“ leidžia panaudoti transformacinę dirbtinio intelekto galią ir padeda Jums per kelias sekundes sukurti vizualizaciją. Ateitis yra čia, išbandykite ją!

Greitai generuokite konceptualius atvaizdus net iš pagrindinio 3D modelio naudodami „SketchUp Diffusion“.

Savo kasdienybėje greičiausiai tenka greitai ir aiškiai iškomunikuoti savo idėjas. Turėdami iš pažiūros begalines dizaino galimybes, susiduriame su pusiausvyra tarp laiko, praleisto kuriant dizainą, ir laiko, praleisto kuriant reprezentatyvius vaizdus, kurie demonstruoja jūsų geriausius, kūrybiškiausius sprendimus. Laimei, dirbtinis intelektas gali padėti. 

„SketchUp“ + Dirbtinis intelektas
Dirbtinis intelektas turi galią išplėsti jūsų kūrybinius gebėjimus ir atskleisti naują potencialą. „Trimble“ yra įsipareigojusi skatinti inovacijas ir padaryti dirbtinį intelektą prieinamą ten, kur yra potencialo transformuoti darbą į gerąją pusę. Nors dirbtinis intelektas neturi savo kūrybinės vizijos, jis gali padėti sutelkti dėmesį ją kuriant. „Diffusion“ įtraukia lengvai naudojamą generatyvinį dirbtinį intelektą, siūlydamas naują būdą greitai generuoti vaizdus, kurie įkvepia jūsų kūrybinį procesą ir palaiko jūsų dizaino pasakojimą.

Sutelkite dėmesį į savo viziją

Pasirinkite iš aštuonių iš anksto nustatytų stilių, jie padės numatyti norimą rezultatą. 

Jei galite norimą rezultatą aprašyti, dabar galite jį ir pamatyti „SketchUp“. Naudodami teksto lauką ir paprastą modelį galite generuoti fotorealistinius arba stilizuotus vaizdus, kad parodytumėte savo išskirtinę idėją. Užuot ieškoję kažko panašaus į tai, ką įsivaizduojate, ir bandę perteikti klientams, kaip jūsų koncepcija yra „artima, bet šiek tiek kitokia”, dabar galite tiksliau užfiksuoti savo unikalų kūrinį.

Greitai pereikite nuo koncepcijos eskizo prie galutinės erdvės. Naudokite naršymo rodykles, kad peržiūrėtumėte dizaino koncepcijas, sukurtas naudojant „SketchUp Diffusion“.

Greitas patarimas: Pradėkite nuo pageidaujamos estetikos pasirinkdami vieną iš iš anksto numatytų „Diffusion“ stilių.

Įveikite kūrybinius akligatvius

Našumas ir efektyvumas yra dvi labai svarbios jūsų kūrybinio proceso dalys. Štai kodėl „Trimble” džiaugiasi galėdama pristatyti du naujus „LayOut” atnaujinimus.

LayOut: paspartinkite darbus naudodami pasirinktinius atvaizdavimo valdiklius. (Gidas: Windows OS (LayOut) / Mac OS (LayOut). Patobulinti atvaizdavimo valdikliai užtikrina didesnį dokumentacijos darbo eigų efektyvumą. Naujame dokumento sąrankos skirtuke, pavadintame ,,Rendering” , nustatykite peržiūros srities skiriamąją gebą į mažą arba vidutinę ir nustatykite aukštą eksportavimo kokybę, kad nereikėtų perjungti darbo ir eksportavimo išteklių. Mažesnė redagavimo skiriamoji geba suteikia lengvesnio failo greitį dirbant su sunkiu „LayOut” puslapiu. Nekeisdami nustatymų, eksportuodami tą gražų, pristatymui paruoštą dokumentą klientui galite pasiekti maksimalaus profesionalumo lygio.

Greitas patarimas: Jei dar anksti kalbėti, galite pereiti tiesiai prie teksto raginimo, kad pamatytumėte, kaip jūsų idėjos pasireiškia dar prieš modeliuojant daiktą.

Derinkite projektus iš anksto

Sujunkite žymėjimo režimą „iPad” su difuzija, kad per kelias sekundes pereitumėte nuo eskizo prie fotorealistinio koncepcijos atvaizdavimo.

 Greitai išbandykite parinktis ir priimkite geresnius sprendimus naudodami 3D modeliavimą, idėjų generavimą, greitą vizualizavimą ir bendradarbiavimo įrankius – visa tai „SketchUp”.
Kai būsite pasirengę bendrinti trumpąjį tiriamųjų vaizdų sąrašą su suinteresuotosiomis šalimis, naudokite variantą „Pridėti sceną”, kad išsaugotumėte vaizdus kaip perdangą „SketchUp” peržiūros srityje. Lengvai naršomos scenos padės perkelti klientus ir bendradarbius tiesiai į jūsų dizaino esmę. Raskite idealius sprendimus ir greičiau perkelkite projektus į priekį.

Išlaikykite kūrybinę kontrolę

Pridėkite sugeneruotą vaizdą kaip sluoksnį savo „SketchUp” modelyje naudodami „Add Scene”.

Mes matome dirbtinį intelektą kaip idėjų kūrimo partnerį ir gamybos asistentą, tačiau vizija vis tiek yra jūsų sritis. Galiausiai įvestį valdote naudodami bet kokį modelio derinį, žymes „iPad” ir teksto raginimus. Išvestį nustatote pasirinkdami tinkamiausius stilius ir nustatymus. Galiausiai galite pasirinkti, kaip bendrinti arba naudoti rezultatus.
Patikslinkite raginimą toliau plėtoti idėją, išsaugokite vaizdą kaip sceną, kad galėtumėte ją modeliuoti ar eskizuoti, arba bendrinkite vaizdus, kad pradėtumėte bendradarbiavimą. Difuzija gyvena kūrybinės laisvės ir išplėsto produktyvumo sankirtoje.

Padidinkite savo kūrybinį potencialą

Pradėkite naudoti difuzijas, kad išplėstumėte savo galimybes ir padidintumėte kūrybinius gebėjimus, taupydami laiką. 
Pasiruoškite įkvėpti ir pradžiuginkite savo klientus tuo, kaip greitai galite pasiekti aiškumą ir suderinimą.
Pasiruošę išbandyti „Diffusion”? Jei ieškote difuzijos darbalaukyje, raskite ją plėtinių sandėlyje. Jį galite pasiekti kaip savąjį įrankį naujausiose „SketchUp”, skirto „iPad” ir žiniatinkliui, versijose.

Difuzija išleidžiama kaip „SketchUp Labs” programos dalis. Jis prieinamas aktyviems „Go”, „Pro” ar „Studio” prenumeratoriams nemokamai ribotą laiką* ir su nemokama bandomąja versija <įterpkite nuorodą į savo produkto puslapį ir išbandykite dabar nuorodą>.

Pasidalykite savo mintimis
Turite įspūdingų, netikėtų ar džiugių rezultatų? Pasidalykite, kaip naudojate difuziją ir ką galite sugalvoti. Dalykitės atsiliepimais su „SketchUp” bendruomene arba socialiniuose tinkluose su #SketchUpLabs.
*Generatyviniam dirbtiniam intelektui reikia didelių apdorojimo išteklių. Naudodamiesi „Difuzija laboratorijose„, prenumeratoriams nebus taikomi papildomi mokesčiai. Apie būsimus kainodaros pakeitimus pranešime likus ne mažiau kaip 30 dienų iki jų įsigaliojimo.

Turite klausimų? Nesivaržykite!

Jei norite sužinoti daugiau apie 2023-ųjų metų versiją, peržiūrėkite visas leidimo pastabas. Dėkojame, jog pasirinkote „SketchUp“. Jei turite klausimų ar atsiliepimų, apsilankykite mūsų Facebook grupės puslapyje „SketchUp Lietuvoje bendruomenė“. Jei norite įsigyti – kreipkitės į sketchup@geonovus.lt arba susisiekite tiesiogiai su pasirinktu pardavimų partneriu