Undet for SketchUp

Kas yra Undet for SketchUp?

Undet for SketchUp –  papildinys, sukurtas patogiam duomenų, taškų masyvo (angl. Point cloud), gauto po 3D skenavimo, apdorojimui ir dokumentacijai. Papildinys suteikia galimybę tiesiogiai įkelti taškų masyvą į SketchUp Pro programinę įrangą, apdoroto informaciją pagal naudotojo poreikį ir atkurti skenuotą situaciją žymiai greičiau ir patogiau.

Undet for SketchUp kainas galite peržiūrėti paspaudę ant šios nuorodos: www.undet.com

Kam tinkamas Undet for SketchUp?

Tinkamas visiems, ieškantiems būdo greitai perkelti esamą situaciją į kompiuterį ir paversti 3D modeliu. Kiekvienas kasdien dirbantis su taškų masyvais architektūros ir statybos, kultūros paveldo, archeologijos ar civilinės inžinerijos ir tyrimų srityse,

Formatai

Undet savarankiškai palaiko daugelį skirtingų 3D skenavimo duomenų formatų, tokių kaip * .E57 * .LAS * .LAZ * .PTS * .DP * .FLS * .FPR * .LSPROJ * .FWS * .CL3 * .CLR * .ZFS, *. RSD, ASCII / NEZ (X, Y, Z / I / RGB). Taigi galite naudoti taškų masyvus, gautus bet kokia technologija ar programa, pavyzdžiui, Airborne LiDAR, UAV/UAS dronais, aerokartografavimo sistemomis, antžeminiais skeneriais, delniniais skeneriais ar fotogrametrija.