Galingas būdas 3D modelį papildyti neribotu kiekiu želdynų per trumpą laiką.

Greitai ir nesudėtingai papildykite 3D modelį dideliu augalijos kiekiu, kurkite parametrinius blokus ir nurodykite plotą, kuriam bus priskirti parametriniai objektai.

Dirbkite SketchUp darbo aplinkoje !

 
 

Vizualizuok didelį kiekį objektų 

Pasirink „Render only“ (tik vizualizuojant) ir „Skatter for SketchUp“ ir sutaupysi kompiuterinės įrangos resursus 3D modeliavimo metu, tačiau vizualizacijoje matysi objektus.

Pilnai parametriškas

Keisk želdynų bei kitų objektų geometriją bet kuriuo projekto stadijos metu ir kiek reikia kartų. Kiekvienas pokyčių etapas yra išsaugomas, todėl nereikia visko ištrinti ir pradėti iš naujo norint grįžti į tam tikrą žingsnį.  

Detalus parametriškas valdymas

Vos keletu paspaudimų užpildyk didelį plotą želdynais. Bibliotekoje yra įvairių želdynų grupių: žolės, medžių, krūmokšnių, žvyro, akmenų ir daugiau. Nepaisant to, kiekvienas gali susikurti savo objektų grupes.

Objektų biblioteka

Vos keletu paspaudimų užpildyk didelį plotą želdynais. Bibliotekoje yra įvairių želdynų grupių: žolės, medžių, krūmokšnių, žvyro, akmenų ir daugiau. Nepaisant to, kiekvienas gali susikurti savo objektų grupes.

Objekto elemento pasirinkimas

Žymėk charakteringus 3D objektų elementus ir papildyk juos element grupėmis.

Paskirstymas

Paskirstyk blokų elementus naudodamas atsitiktinumo galimybes pagal šiuos parametrus: tankumas kvadratiniame plote, paviršių tankumas, elementų kiekio fiksuotas skaičius ir t.t. Naudokite šiuos parametrus: aukščio altitudė, nuolydžio kampas, susidūrimo parametrus.

Plotai

Nurodykite tikslias teritorijas, kur norite priskirti blokus bei nurodykite, kurių plotų nenorite priskirti. Naudokite SketchUp 3D modeliavimo įrankius tam, kad suformuotumėte ir nurodytumėte plotus, kuriems norite priskirti objektus.

Sklandūs perėjimai

Tam, kad būtų išvengta ryškių perkirtimų, galite naudoti parametrą „Falloff“, kuriuo galite valdyti plotus, altitudes, kampus, kameros nukirtimus parametriškai. 

[button link=”https://getskatter.com/download/?demo” size=”medium” target=”new” color=”#FFD419″]Išbandyti per 15 dienų [/button]

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Hero_Widget”]