„Trimble SketchUp“ komanda patobulino 3D įrankį bei 2D dokumentacijos įrankį. Šiais metais taip pat galima įsigyti „ SketchUp Pro“ pastoviąją licenciją neribotam laikotarpiui arba prenumeratą metų laikotarpiui. 

Kas naujo SketchUp Pro 2020? Skaitykite žemiau.

IŠBANDYKITE PER 30 DIENŲ

„SketchUp Pro 2020“ – tavo 3D kūrybos erdvė

„Outliner“ patobulinimai

Šis įrankis buvo sukurtas ir pritaikytas 2018-ųjų metų versijoje. Tai yra įrankis, padedantis kurti ir išlaikyti organizaciją 3D projekte. Naudodami šio įrankio valdymo langą, galime matyti visas projekte esančias grupes bei komponentus. Puiki naujiena! Šiais metais organizavimas dar paprastesnis, nes nebereikia kurti objekto grupių po sluoksniais jei norime paslėpti elementų blokus. Ši skiltis pasipildė „akies“ ikonos. Tai reiškia, kad nuo šiol galite paslėpti grupes su visais pogrupiais. Dar kartą spustelėkite – elementai vėl bus matomi.

Sukibimo taškai. Papildomos objektų perkėlimo galimybės

Nuo šiol pažymėti grupės ar komponento elementą yra žymiai paprasčiau. Pasirinkę įrankį „Move“ arba „Rotate“ ir slinkdami pelės žymeklį link objekto galėsite pažymėti menamo objekto geometrijos (angl. bounding box) taškus: įstrižainių kampų bei centrinius briaunų. Taip pat pažymėję centro taškus arba tuos taškus, kuriuos užstoja geometrija, perkėlimo metu objekto geometrija tampa permatoma.

Organizacijos strategijos antaujinimas

„Trimble SketchUp“ komanda siekdama supaprastinti organizavimą pavertė sluoksnius (angl. layers) į žymas (angl. tags). Tai reiškia, jog nebereikės grupių bei komponentų dar kartą rūšiuoti norint vienu mygstuko paspaudimo paslėpti grupių ar komponentų bloką. Žymos taip pat naudingos perkeliant 3D projektą į „LayOut“. Kodėl naudingos? Skaitykite toliau…


Šiais metais patobulinta integracija tarp „LayOut“ ir „SketchUp Pro“. 2D dokumentacijos įrankis buvo papildytas didesniu kiekiu „SketchUp“ modelio scenų apdorojimo galimybių.

3D modelio langas ir papildomos galimybės

„LayOut“ atpažįsta žymiai daugiau ir turi daugiau sąsajų su priskirtu „SketchUp Pro“ 3D projektu. Šiandien galite valdyti geometrijos elementų matomumą 3D modelio lange ir LayOut“ dokumente. Būtent dėl šios priežasties žymos (angl. tags) yra naudingos.

Pritaikę reikiamus nustatymus 2D dokumentacijos kūrimo metu, galite juos užrakinti. Sukurta ir priemonė, padėsianti nesudėtingai matyti pakeistas 3D projekto detales. Dalys, kurioms priskiriami pakeitimai, automatiškai pažymimos tamsiai pilka spalva. Jei nuspręsite, jog norite grąžinti “SketchUp“ 3D projekto laukelio nustatymus į pradinius, galite juos atkurti pasirinkdami „Reset all“.

Patobulintas 2D braižymo procesas

Papildykite „LayOut“  dokumentą sąsaja su skirtingais 3D projektais. Jei norite turėti keletą skirtingų projektų langų su sąsajomis į skirtingus 3D projektus, tai nebėra problema. Galite pakeisti nuorodą į bet kurį „SketchUp Pro“ 3D projektą.

Ir tai dar ne viskas! Nuo šiol galite valdyti 3D modelio elementų matomumą 2D dokumentacijoje. Valdykite 3D modelio lange matomą informaciją valdydami žymas (angl. tags). Paslėpti objektus galite paspaudę ant „akies ikonos“.

IŠBANDYKITE PER 30 DIENŲ