Susipažinkite su naujuoju “SketchUp Studio for Universities"

Šių metų pradžioje „SketchUp“ komanda komercines licencijas perkėlė į prenumeratų modelį. Ne išimtis ir edukacinės licencijos: buvo nuspręsta tinklines klasės bei tinklines nešiojamojo kompiuterio licencijas perkelti į prenumeratos modelį. Vykstant licencijavimo pokyčiams, pritaikyti ir kiti atnaujinimai, suteikiantys daugiau galimybių licencijos valdymo atžvilgiu. Taip pat suteikiama prieiga prie tam tikrų papildomų „SketchUp“ produktų.  Jei susidomėjote, kviečiame skaityti toliau. 

Naujasis sprendinys, sukurtas Aukštosioms mokyklomsir patobulintas taip, kad būtų patogesnis studentams, Aukštosios mokyklos administratoriams bei profesoriams. Šiemet daugiau paskyros valdymo galimybių, atnaujinta kaina ir patogesnė prieiga prie produktų iš vienos paskyros. 

Taigi kuo yra keičiama klasikinė „SketchUp Pro“ edukacinė tinklinė nešiojamojo kompiuterio licencija? Ji yra perkeliama į „SketchUp Studio for Universities“ prenumeratos licenciją, apimančią daugiau produktų už prieinamą kainą, kuri kinta atitinkamai pagal įsigyjamų licencijos vietų skaičių.

Kodėl verta rinktis edukacinės licencijos prenumeratą?
Edukacinių licencijų turėtojai SketchUp Studio for Higher Education  įgyja prieigą prie kitų papildomų produktų:
         Sefaira“;
         Trimble Connect Business“;
         LayOut“;
         PreDesign“;
         Mobilioji programėlė.

 

Ir tai dar ne viskas! Buvo paleistas ir sustiprintos paskyros valdymo galimybės, įgalinančios valdyti aktyvių prenumeratos naudotojų sąrašą. Tai suteikia daugiau galimybių licenciją administruojančiam asmeniui. Prenumeratos turėtojai gali nesudėtingai valdyti licencijos turėtojų teises arba deaktyvuoti studentus, kuriems nebereikia prieigos prie „SketchUp“ produktų. Tai, kas anksčiau truko kelias valandas rankinio darbo, dabar gali būti padaryta per kelias minutes. 

Play Video

Pridėkite naujus naudotojus, keiskite teises ir valdykite prieigą prie produktų.

Play Video

Valdykite prenumeratos turėtojus keletos mygtukų paspaudimu. 

Tikimės, jog šie pokyčiai sumažins administravimo laiką ir suteiks
daugiau galimybių kūrybiniame procese. Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės arba skaitykite čia.

Esate Klasikinės edukacinės licencijos turėtojas? Vis dar galite įsigyti Klasikinę licenciją (įsigiję šią licenciją, gaunate Serijos numerį bei Autorizacijos kodą), tik didesne kaina. . Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės sketchup@geonovus.lt