Tinklaraštis

BISSUC 2022 MOKYMAI

  • SketchUp triukai ir gudrybės modeliuojant;
  • Kraštovaizdžio dizainas bei pažengusiųjų įrankiai;
  • Animacijos ir kiti interaktyvūs įrankiai prezentacijai;
  • SketchUp modelio pritaikymas V-ray programinėj įrangai;
  • Projekto pateikimas Layout platformoje.

    Dėmesio: programinės įrangos mokymų įrašai bus prieinami iki 2024-03-31

Naujoji „SketchUp 2023“ jau pasiekiama visiems! 

Šiemet „SketchUp 2023“ naujinimai praturtins darbo eigą ir paspartins darbo procesą. „Trimble“ sujungė du bene dažniausiai naudojamus programinės įrangos įrankius architektūros rinkoje – „SketchUp“ ir „Revit“!

„iPad“ planšetėms skirtas „SketchUp“ ! 

„SketchUp for iPad“ versija, sukurta planšetiniam kompiuteriui, yra naujas būdas kurti, atlikti pakeitimus ir peržiūrėti 3D modelius nepaisant to kur esate: ar statybų aikštelėje, ar pakeliui į susitikimą su klientu, ar darbo vietoje. Naudodami „Apple“ pieštuką galite modeliuoti ir kurti savo planšetėje.

Naujasis „SketchUp 2022“: dirbkite protingiau ir našiau! 

Naujoji 2022 metų „SketchUp“ versija nustebins naujais įrankiais, efektyvumu bei pažįstama, tačiau pagerinta darbo aplinka. Norėdami pamatyti viską, ką „SketchUp“ siūlo 3D modeliavimui 2022 m. versijoje, skaitykite toliau!

Susipažinkite su naujuoju “SketchUp Studio for Universities”! 

“SketchUp Studio for Universities”, sukurtas Aukštosioms mokykloms, jau ir Jūsų auditorijoje! Susipažinkite su naujienomis.

SketchUp 2021.1 atnaujinimai jau čia! 

Džiaugiamės galėdami pranešti apie keletą „SketchUp Pro“ atnaujinimų. Šio leidimo atnaujinimų tikslas yra pagerinti modeliavimo nuoseklumą naudojant bazinius įrankius bei padidinti darbo eigos efektyvumą.