Tinklaraštis

Atnaujintos piktodramos ,,SketchUp for Desktop ir LayOut valdymo languose. Nauji modeliavimo įrankiai, valdikliai ir omptimizuoti procesai!

SketchUp for Desktop”  vėl stebina naujovėmis, visos piktodramos atnaujintos, suvienodinta stilistika. Naujasis pagreitinantis projektavimo procesus įrankis ,,Snaps”. Optimizuoti dokumentaciniai procesai, patobulinti atvaizdavimo valdikliai modeliuojant realiu laiku. Na ir žinoma tie, kurie vertina greitį, našumą bei rezultatą, įvertins ir ,,LayOut” programos pakeitimus, patobulinimus.

3D Warehouse – atsinaujino!

Trimble SketchUp 3D Warehouse, pasaulio didžiausia nemokama 3D modelių saugykla, dabar yra prieinamesnė dėka vaizdinės paieškos galimybės, vadinamos „Image Search“. Dabar vartotojai gali nufotografuoti objektą arba vilkti ir įklijuoti esamą vaizdą į 3D Warehouse paieškos juostą, o dirbtinio intelekto pagalba momentaliai bus atrinkti milijonai jau sukurtų modelių puikių atitikimų. Naujoji funkcija neabejotinai padeda architektams ir dizaineriams pagreitinti savo darbo srautus ir lengviau nustatyti naujus produktus savo projektams.

“3D Warehouse anksčiau buvo visiškai pagrįsta žodinėmis paieškomis, kur turėjote tiksliai įvesti tai, ko ieškote, kad gautumėte tinkamą rezultatą”, – sakė 3D Warehouse produktų vadovas Steve Guzman. „3D Warehouse Image Search panaikina šį reikalavimą, leidžiant vartotojams įveikti kalbos barjerus ir neteisingas paieškų užklausas, sujungiant vaizdus su modeliais. Dabar dizaineriai lengviau gali surasti 3D modelius ar rasti alternatyvas savo klientams, kurie dažnai ieško labai konkrečių objektų savo projektams.“

Image Search rezultatuose yra realaus pasaulio objektai iš statybinių produktų gamintojų, taip pat parametriškai pritaikomi objektai, kartu su vartotojų sukurtomis modeliais. Be vaizdinės paieškos, vartotojai dabar gali ieškoti, filtruoti ir atsisiųsti medžiagas ir tekstūrinius audinius, įvedę medžiagos pavadinimą į paieškos langelį ir paspaudę skirtuką „Materials“.

„SketchUp etika yra sąmoningai sukurta taip, kad leistų dizaineriams būti judresniems, kad galėtų greičiau kurti idėjas ir atlikti iteracijas“, – sakė Trimble SketchUp vyresnioji produktų rinkodaros vadovė Sumele Adelana. „3D Warehouse Image Search tęsia šį principą, pašalindama kai kurias nuobodžias ir laiko gaišančias konceptualaus dizaino dalis, suteikdama klientams prieigą prie realių, perkamų objektų, kurie gali būti lengvai įtraukti į jų projekto dizainą“.

3D Warehouse Image Search yra prieinama dabartiniams SketchUp prenumeratoriams kompiuteryje, internete ir mobiliajame įrenginyje.

BISSUC 2022 MOKYMAI

  • SketchUp triukai ir gudrybės modeliuojant;
  • Kraštovaizdžio dizainas bei pažengusiųjų įrankiai;
  • Animacijos ir kiti interaktyvūs įrankiai prezentacijai;
  • SketchUp modelio pritaikymas V-ray programinėj įrangai;
  • Projekto pateikimas Layout platformoje.

    Dėmesio: programinės įrangos mokymų įrašai bus prieinami iki 2024-03-31

Naujoji „SketchUp 2023“ jau pasiekiama visiems! 

Šiemet „SketchUp 2023“ naujinimai praturtins darbo eigą ir paspartins darbo procesą. „Trimble“ sujungė du bene dažniausiai naudojamus programinės įrangos įrankius architektūros rinkoje – „SketchUp“ ir „Revit“!

„iPad“ planšetėms skirtas „SketchUp“ ! 

„SketchUp for iPad“ versija, sukurta planšetiniam kompiuteriui, yra naujas būdas kurti, atlikti pakeitimus ir peržiūrėti 3D modelius nepaisant to kur esate: ar statybų aikštelėje, ar pakeliui į susitikimą su klientu, ar darbo vietoje. Naudodami „Apple“ pieštuką galite modeliuoti ir kurti savo planšetėje.

Naujasis „SketchUp 2022“: dirbkite protingiau ir našiau! 

Naujoji 2022 metų „SketchUp“ versija nustebins naujais įrankiais, efektyvumu bei pažįstama, tačiau pagerinta darbo aplinka. Norėdami pamatyti viską, ką „SketchUp“ siūlo 3D modeliavimui 2022 m. versijoje, skaitykite toliau!

Susipažinkite su naujuoju “SketchUp Studio for Universities”! 

“SketchUp Studio for Universities”, sukurtas Aukštosioms mokykloms, jau ir Jūsų auditorijoje! Susipažinkite su naujienomis.

SketchUp 2021.1 atnaujinimai jau čia! 

Džiaugiamės galėdami pranešti apie keletą „SketchUp Pro“ atnaujinimų. Šio leidimo atnaujinimų tikslas yra pagerinti modeliavimo nuoseklumą naudojant bazinius įrankius bei padidinti darbo eigos efektyvumą.