SketchUp bendruomenės tinklaraštis bei naujienų leidinys

Efektyvumas atitinka naujoves: pristatome „SketchUp 2024″
„2024“ siūlo atverti naują realistiškumo ir inovatyvumo lygį „SketchUp“ sąsajoje. Taip pat atnaujinimus, kurie padidina produktyvumą. 

Naujausioje SketchUp 2024 versijoje atrasite realistines vaizdo kūrimo galimybes. Dabar galite patobulinti savo modelius, įtraukdami gylio šešėliavimo pojūtį. Tai padės Jums nešokinėti tarp skirtingų programinių įrangų norint patenkinti konceptualaus vizualizavimo poreikį.
„SketchUp 2024“ apima našumo atnaujinimus, kad padidintų produktyvumą, pradedant nauju grafiniu varikliu ir baigiant paprastesniais būdais dalytis idėjomis su kolegomis ar klientais. Visos šios nuostabios vizualizacijos, bendradarbiavimo ir našumo funkcijos atspindi SketchUp komandos metus, kviečiančius kaip niekada anksčiau tyrinėti savo kūrybiškumą.

Naujausias ,,SketchUp” gamintojų papildinys visiems – ,,Diffusion”. Super greitos abstrakčios vizualizacijos per minutę!

Sutelkti dėmesį į savo kūrybinę viziją dar niekada nebuvo taip paprasta. Naujausias „Trimble” leidimas „SketchUp DiffusionLABS” leidžia panaudoti transformacinę dirbtinio intelekto galią „SketchUp”, kad per kelias sekundes sukurtumėte pateiktus vaizdus. Ateitis yra čia, ir atrodo, kad tu esi kūrybiškesnis, pajėgesnis.

Atnaujintos piktogramos ,,SketchUp for Desktop ir LayOut valdymo languose. Nauji modeliavimo įrankiai, valdikliai ir omptimizuoti procesai!

SketchUp for Desktop”  vėl stebina naujovėmis, visos piktodramos atnaujintos, suvienodinta stilistika. Naujasis pagreitinantis projektavimo procesus įrankis ,,Snaps”. Optimizuoti dokumentaciniai procesai, patobulinti atvaizdavimo valdikliai modeliuojant realiu laiku. Na ir žinoma tie, kurie vertina greitį, našumą bei rezultatą, įvertins ir ,,LayOut” programos pakeitimus, patobulinimus.

3D Warehouse – atsinaujino!

Trimble SketchUp 3D Warehouse, pasaulio didžiausia nemokama 3D modelių saugykla, dabar yra prieinamesnė dėka vaizdinės paieškos galimybės, vadinamos „Image Search“. Dabar vartotojai gali nufotografuoti objektą arba vilkti ir įklijuoti esamą vaizdą į 3D Warehouse paieškos juostą, o dirbtinio intelekto pagalba momentaliai bus atrinkti milijonai jau sukurtų modelių puikių atitikimų. Naujoji funkcija neabejotinai padeda architektams ir dizaineriams pagreitinti savo darbo srautus ir lengviau nustatyti naujus produktus savo projektams.

 

BISSUC 2022 MOKYMAI

  • SketchUp triukai ir gudrybės modeliuojant;
  • Kraštovaizdžio dizainas bei pažengusiųjų įrankiai;
  • Animacijos ir kiti interaktyvūs įrankiai prezentacijai;
  • SketchUp modelio pritaikymas V-ray programinėj įrangai;
  • Projekto pateikimas Layout platformoje.

    Dėmesio: programinės įrangos mokymų įrašai bus prieinami iki 2024-03-31

Naujoji „SketchUp 2023“ jau pasiekiama visiems! 

Šiemet „SketchUp 2023“ naujinimai praturtins darbo eigą ir paspartins darbo procesą. „Trimble“ sujungė du bene dažniausiai naudojamus programinės įrangos įrankius architektūros rinkoje – „SketchUp“ ir „Revit“!

„iPad“ planšetėms skirtas „SketchUp“ ! 

„SketchUp for iPad“ versija, sukurta planšetiniam kompiuteriui, yra naujas būdas kurti, atlikti pakeitimus ir peržiūrėti 3D modelius nepaisant to kur esate: ar statybų aikštelėje, ar pakeliui į susitikimą su klientu, ar darbo vietoje. Naudodami „Apple“ pieštuką galite modeliuoti ir kurti savo planšetėje.

Naujasis „SketchUp 2022“: dirbkite protingiau ir našiau! 

Naujoji 2022 metų „SketchUp“ versija nustebins naujais įrankiais, efektyvumu bei pažįstama, tačiau pagerinta darbo aplinka. Norėdami pamatyti viską, ką „SketchUp“ siūlo 3D modeliavimui 2022 m. versijoje, skaitykite toliau!

Susipažinkite su naujuoju „SketchUp Studio for Universities”! 

“SketchUp Studio for Universities”, sukurtas Aukštosioms mokykloms, jau ir Jūsų auditorijoje! Susipažinkite su naujienomis.

SketchUp 2021.1 atnaujinimai jau čia! 

Džiaugiamės galėdami pranešti apie keletą „SketchUp Pro“ atnaujinimų. Šio leidimo atnaujinimų tikslas yra pagerinti modeliavimo nuoseklumą naudojant bazinius įrankius bei padidinti darbo eigos efektyvumą.