Kas naujo SketchUp Pro 2020.1? Skaitykite žemiau.

IŠBANDYKITE PER 30 DIENŲ

Šviežesnis „SketchUp Pro“

Scenos. Įrankių skiltis

Pasirodžius „SketchUp Pro 2020“ jau keletą mėnesių turime galimybę matyti paslėptą geometriją 3D modelyje. Tačiau tai dar ne viskas…Nuo šiol galime valdyti matomumo nustatymus ir scenos parametrų skiltyje. Nuo šiol galime valdyti atvaizdavimo parametrus (įjungti/išjungti) kiekvienoje scenoje atskirai.

Pjūviai ir scenos

Redaguoti nematomus objektus gali atrodyti neįmanoma. Ar tikrai taip yra? Jau yra nauja galimybė „SketchUp Pro“ atnaujintoje versijoje. Grupių ir komponentų bibliotekos skiltyje (angl. Outliner) pažymėti paslėpti objektai bus užpildyti grafiniu tinkleliu. Kuo tai naudinga? Tai reiškia, kad galima atlikti korekcijas žymiai greičiau.

Geometrijos atskaitos taškai

Objektų magnetinių taškų veikimo patobulinimas. Nuo šiol galima apčiuopti šiuos taškus naudojant ir sukimo (angl. Rotate) įrankį.

Grupavimas

Įsivaizduokite, kad projektuojate staliuką ir nusprendžiate sumodeliuoti stalinį šviestuvą, kuris stovės ant staliuko. Skubėdami pamiršote objektus grupuoti. O ne?

Sprendimas? Dabar galima kurti sugrupuotus objektus ir komponentus paspaudžiant dešinįjį pelės klavišą tuščioje orbitos dalyje. Nebereikia triskart spragtelti kompiuterio pelės kairįjį klavišą ant objekto norint jį pažymėti. Pro patarimas: taip pat galima naudoti „G“ klaviatūros trumpinį norint sukurti naują grupę.

Ir dar šis tas! Kuriant naują grupę, iššoks langas, kuriame bus galima sukurti pavadinimą grupei. Lygiai taip pat kaip iki šiol buvo kuriant komponentus.


Šiais metais patobulinta integracija tarp „LayOut“ ir „SketchUp Pro“. 2D dokumentacijos įrankis buvo papildytas didesniu kiekiu „SketchUp“ modelio scenų apdorojimo galimybių.

LayOut resursai. Patobulintas žymėjimas

Kas naujo „LayOut“ ?

Objektai žymimi spragtelėjus pelyte ir tempiant. Nuo šiol nebepasižymės tam tikri elementai atsitiktinai. Jei jau susidūrėte su šia problema, tuomet žinote apie ką kalbama.

Atsisiųskite naujausią versiją. Ji yra pasiekiame tiems, kurie turi galiojančią SketchUp Pro klasikinę arba prenumeratos licencijas.

IŠBANDYKITE PER 30 DIENŲ