Atsisiųsti aplikaciją kuri padės nustatyti Jūsų kompiuterio resursus automatiškai APLIKACIJA Vykdoma patikra Norėdami paleisti patikrą, įdiekite programą ir kaip paskutinį diegimo veiksmą pasirinkite „Paleisti SketchUp Checkup“. Arba galite bet kada paleisti patikrą naudodami darbalaukio piktogramą „SketchUp Checkup“, jei ji buvo įjungta diegimo metu. Paleidę patikrą, spustelėkite mygtuką Vykdyti patikrą. Programa atliks bandymus jūsų kompiuteryje, kad nustatytų, ar joje yra viskas, ko reikia norint paleisti „SketchUp“, ir pateiks rezultatus programos viršuje esančiame laukelyje „Rezultatai“.
Praeinantys rezultatai
Išlaikius bet kokius testus, „Checkup“ bus rodomas žodis „Sėkmingas“, po kurio bus nurodytas testas, kuris buvo išlaikytas. Sėkmingas rezultatas reiškia, kad jums nereikia imtis jokių veiksmų.
Klaidos
Jei bandymai nepavyko, patikra parodys žodį Error, po kurio bus nurodytas testas, kuris nepavyko. Gedimas reiškia, kad „SketchUp“ gali neveikti arba veikti prastai. Klaidos, kurias galite pamatyti, ir galimi veiksmai, kurių galite imtis norėdami jas ištaisyti, yra:
Klaida: aparatinės įrangos spartinimas nepalaikomas arba išjungtas jūsų vaizdo plokštėje. „SketchUp“ reikalauja naudoti aparatinės įrangos pagreitintą kortelę.
SketchUp neveiks, jei jūsų vaizdo plokštė nepalaiko aparatinės įrangos spartinimo.
Jei matote šią klaidą, grafikos plokštės tvarkyklės atnaujinimas būtų geras pirmasis trikčių šalinimo veiksmas, kodėl jūsų kortelė nepalaiko aparatinės įrangos spartinimo – dažnai atnaujinta vaizdo plokštės tvarkyklė leidžia pagreitinti vaizdo plokštę.
Klaida: jūsų [vaizdo plokštės pavadinimas] grafikos plokštės OpenGL versija yra [jūsų versija]. „SketchUp“ reikalinga vaizdo plokštė, palaikanti „OpenGL 3.0“ ar naujesnę versiją.
SketchUp neveiks, jei jūsų vaizdo plokštės OpenGL versija yra senesnė nei 3.0 versija. Jei matote šią klaidą, grafikos plokštės tvarkyklės atnaujinimas būtų geras pirmas veiksmas siekiant pašalinti šią klaidą, nes atnaujintos tvarkyklės gali atnaujinti jūsų plokštės palaikomą OpenGL versiją. Jei tvarkyklių atnaujinimas neveikia, patikrinkite, ar jūsų vaizdo plokštė palaiko 3.0 ar naujesnę OpenGL versiją. Jei ne, turėsite atnaujinti savo vaizdo plokštę.
Klaida: bandymai, kurie naudoja jūsų [vaizdo plokštės pavadinimas] vaizdo plokštės galimybes, nepavyko.
„SketchUp“ atliks daugybę bandymų, kad nustatytų, ar jūsų vaizdo plokštė gali palaikyti „SketchUp“ atvaizdavimo funkcijas, kad būtų rodomi „SketchUp“ modeliai. Šie testai apima patikrinimus, pvz., „SketchUp“ GLSL šešėlių sudarymą ir „OpenGL“ kadrų buferio objektų palaikymą. Jei matote šią klaidą, pabandykite atnaujinti grafikos plokštės tvarkyklę, kad sužinotumėte, ar tai padeda išspręsti šią problemą.
Klaida: jūsų kompiuterio sistemos RAM yra [jūsų RAM]. SketchUp reikia 2 GB ar daugiau sistemos RAM.
SketchUp reikia 2 GB ar daugiau sistemos RAM. Galbūt galėsite paleisti „SketchUp“, tačiau tai turės didelį poveikį našumui / stabilumui. Rekomenduojame atnaujinti sistemos RAM, kad galėtumėte paleisti SketchUp.
Klaida: jūsų operacinė sistema neatitinka minimalių operacinės sistemos reikalavimų. „SketchUp“ reikalinga „Windows 7“ arba naujesnė versija.
„SketchUp“ reikalinga 64 bitų ar naujesnė „Windows 7“ operacinė sistema. Negalėsite įdiegti „SketchUp“ senesnės versijos operacinėse sistemose. Atnaujinus operacinę sistemą į 64 bitų ar naujesnės versijos „Windows 7“, ši klaida bus ištaisyta.
Klaida: jūsų [vaizdo plokštės pavadinimas] vaizdo plokštėje yra [jūsų atmintis] MB vaizdo plokštės atminties. SketchUp reikalinga grafikos plokštė, turinti 256 MB ar daugiau atminties.
SketchUp reikia 256 MB ar daugiau vaizdo plokštės atminties. Galbūt galėsite paleisti „SketchUp“, tačiau tai turės didelį poveikį našumui / stabilumui. Rekomenduojame atnaujinti grafikos plokštę, kad galėtumėte paleisti SketchUp.
Pastaba: Duomenis apie jūsų vaizdo plokštės atmintį renkame užklausę „Microsoft“ sistemos informaciją. Kai kuriose kortelėse „Microsoft“ pranešimai yra neteisingi. Dėl to Checkup gali klaidingai pateikti šią klaidą! Šis neteisingas rezultatas netrukdys SketchUp paleisti.
Klaida: trūksta sistemos RAM arba Windows versijos arba vaizdo plokštės atminties.
„SketchUp“ išduos pirmiau nurodytas klaidas, jei po užklausos jūsų vaizdo plokštėje neras ieškomos informacijos.
Jei matote šią klaidą (-as), pabandykite atnaujinti grafikos plokštės tvarkyklę, kad sužinotumėte, ar tai padeda išspręsti šią problemą.
Įspėjimai
Atliekant bet kokius bandymus, kurie buvo sėkmingi, bet dėl kurių atsiranda įspėjimo būsena, patikra parodys žodį Warning, po kurio bus nurodytas testas, dėl kurio buvo pateiktas įspėjimas. Įspėjimas reiškia, kad „SketchUp“ veiks, bet gali veikti ne taip gerai, kaip galėtų. Įspėjimai, kuriuos galite matyti, ir galimi veiksmai, kurių galite imtis, kad juos ištaisytumėte, yra šie:
Įspėjimas: jūsų kompiuterio sistemos RAM yra [jūsų RAM]. „SketchUp“ rekomenduoja 4 GB ar daugiau sistemos RAM. Veikimas gali būti labai paveiktas.
„SketchUp“ rekomenduoja 4 GB ar daugiau sistemos RAM. Tikėtina, kad galėsite paleisti „SketchUp“, tačiau tai gali turėti didelės įtakos našumui / stabilumui. Galbūt norėsite atnaujinti sistemos RAM, jei kyla našumo / stabilumo problemų naudojant „SketchUp“.
Įspėjimas: jūsų [vaizdo plokštės pavadinimas] vaizdo plokštėje yra [jūsų atmintis] MB vaizdo plokštės atminties. „SketchUp“ rekomenduoja, kad jūsų vaizdo plokštėje būtų 1024 MB ar daugiau RAM. Veikimas gali būti labai paveiktas.
„SketchUp“ rekomenduoja 1024 MB ar daugiau vaizdo plokštės RAM. Tikėtina, kad galėsite paleisti „SketchUp“, tačiau tai gali turėti didelės įtakos našumui / stabilumui. Galbūt norėsite atnaujinti grafikos plokštę, jei kyla našumo / stabilumo problemų naudojant „SketchUp“.
Duomenis apie jūsų vaizdo plokštės atmintį renkame užklausę „Microsoft“ sistemos informaciją. Kai kuriose kortelėse tai, ką praneša „Microsoft“.