Galimybė perkelti turimą klasikinę licenciją į prenumeratą

Klasikinės licencijos turėtojai turi galimybę perkelti galiojančią licenciją į 1-erių metų trukmės prenumeratą su nuolaida.

Prenumerata yra žymiai lankstesnis būdas pasiekti SketchUp Pro programinę įrangą už žymiai mažesnę kainą. Naudodami prenumeratą turėsite prieigą prie papildomų įrankių, kurie gali padėti palengvinti dizaino ir bendradarbiavimo procesą. Turėsite prieigą prie Trimble Connect neriboto dydžio debesijos. Taipogi visada turėsite prieigą prie šviežiausių atnaujinimų. 

Klasikinė vieno naudotojo SketchUp PRo licencija gali būti perkeliama su 40% nuolaida, kuri yra taikoma 1:1 santykiu. Tai reiškia, kad perkelti licencijų galite tiek, kiek turite. Ko tikėtis po licencijos perkėlimo?

  • Vis dar galėsite naudoti Klasikinę vieno naudotojo licenciją (ir įrašyti ją kitame įrenginyje jei vis dar yra neišnaudotų aktyvacijų);

  • Aktyvi atnaujinimų bei techninio palaikymo prenumerata nebebus prieinama;

  • Yra privalomas sutikimas su naujomis sąlygomis;

  • 1-erių metų prenumerata įsigalios tą pačią dieną, kai licencija bus perkelta;

  • Egzistuojančių prenumeratų atnaujinimams nėra taikomos nuolaidos.

Akcijos metu metinės licencijos kaina 165 EUR (199,65 EUR su PVM), tuo tarpu įprasta metinės licencijos kaina 274 EUR (331,54 EUR su PVM).
Tai yra paskutinė galimybė pakeisti licencijos tipą su tokia didžiule nuolaida. Nuo gruodžio 4 d. ši nuolaida nebebus prieinama.

Jei norite perkelti klasikinę vieno naudotojo licenciją, spauskite mygtuką žemiau: