Sveiki sugrįžę! Pirmajame šios serijos įraše pasidalinau patirtimi kaip pradėti 3D interjero dizaino projektą. Dabar kai jau aptarėme trimačio projekto kūrimo eigą, metas aptarti projekto pateikimo klausimą.

Ir čia svarbu paminėti, jog dar metų nesulaukusi „SketchUp Pro“ prenumeratos galimybė turi papildomų įrankių, kurie gali patobulint projekto pateikimo efektyvumą. Turėdami prenumeratą turėsite nemokamą prieigą prie „Trimble Connect“ debesijos ir renderinimo paslaugos, VR mobiliąją programėlę.

Sukurkite individualų atvaizdavimo stilių

Ar žinojote, kad galima kurti savo grafikos stilių? Retai kalbama apie šį įrankį, tačiau šis jis gali būti vertingas interjero dizaineriams. StyleBuilder įrankis, kuris atkeliauja į jūsų įrenginį kartu su „SketchUp Pro“.  Įsijunkite linijų stilių kūrimo įrankį ir kurkite keisdami parametrus arba importuokite skaitmenines linijas iš išorinių skaitmeninių šaltinių.

2D prezentacija

Kai turite paruoštą 3D modelį, sukūrę reikiamas scenas ir jau norite ruošti prezentaciją arba 2D spaudą, galite perkelti projektą į „LayOut“. Projektas atkeliaus į 2D medžiagos kūrimo įrankį ir atsiras lape kaip aktyvus 3D modelio langas. Kartu su projektu atkeliauja ir scenos, sukurtos „SketchUp Pro“ 3D projekte.

 

Dabar kai jau esatę papildę dokumento lapus scenomis (plano, profilio, aksonometriniais ar perspektyviniais vaizdais) galite papildyti tekstine informacija. Daug įrankių „LayOut“ papildinyje veikia panašiai kaip „SketchUp Pro“ darbo aplinkoje. Jei perpratote 3D modeliavimui skirtus įrankius, tuomet greitai perprasite ir 2D kūrimo įrankius.

Pristatykite projektą Virtualioje Realybėje

Šiandien yra galimybė pateikti projektą ne vien kompiuterio ekrane ar atspausdintame lape. „SketchUp Viewer“ programėlė suteiks galimybė susieti mobiliajame telefone esantį 3D modelį su virtualios realybės akiniais. „SketchUp Viewer“ programėlėje galite matyti scenas. Taip pat naudoti matavimo įrankį (angl. Measure tool). Rekomenduoju išbandyti!

Prisiminkite „SketchUp Web

Jei vykstate pas klientą, kuris turi kompiuterio įrenginį, nebūtina pasiimti įrenginio kartu su savimi. Galite atsidaryti trimatį projektą iš bet kurio kompiuterio, įsijungę „SketchUp Web“ tinklalapį. Internetinė „Trimble SketchUp“ platforma turi tiesioginę prieigą prie „Trimble Connect“ debesijos. Taigi jei tvarkingai kaupiate ir organizuojate projektus „Debesyje”, tuomet jums bus nesudėtinga atsidaryti 3D projektą naudojant „SketchUp Web“ paslaugą. Čia galite braižyti, atlikti pakeitimus.

Generuokite trimačių vaizdus realiu laiku su „Trimble Connect visualizer

Naujiena. Turėdami „SketchUp Pro“ prenumeratą galite prisijungti prie „Trimble Connect visualizer“. Kas tai yra? Atsisiųskite „Trimble Connect for Desktop“ ir galėsite matyti visus 3D projektus, esančius „Trimble Connect“ platformoje. Įsijunkite įrankį, pasirinkite projektą ir matykite trimatę viualizaciją realiuoju laiku.

Svarbu: šiuo metu ši paslauga yra pasiekiama tik „Windows“ naudotojams.

______________________________________________________________________________

Paulina iš SketchUp Lietuvoje” komandos

Jei turite klausimų ar pastebėjimu, susisiekite su SketchUp Lietuvoje komanda užpildę nurodytą formą.

Share.

About Author

Comments are closed.