[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Dirbkite su taškų masyvais SketchUp  

Undet for SketchUp V2 – tai įmonės UAB InfoEra” sukurtas sprendimas, kuris yra skirtas patogiam 3D skenavimo duomenų apdorojimui ir dokumentacijai. Papildinys suteikia galimybę tiesiogiai įkelti taškų masyvą (Point Cloud) į SketchUp Pro” programinę įrangą. 

Undet for SketchUp kainas galite peržiūrėti paspaudę ant šios nuorodos: undet.com

[button link=”http://www.undet.com/for-sketchup-download-trial/” size=”small” target=”new” color=”#e72b2d”]Atsisiųsti bandomąją versiją[/button]

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=3l1JWZOiHt8[/embedyt]

Undet for SketchUp V2.0. Kas naujo? 

Nuo šiol, naujausia Undet versija suderinta su SketchUp 2017, kuri, iš tiesų, buvo didžiausias  iššūkis Undet kūrėjų komandai. Kadangi  SketchUp atlikta keletas esminių  grafikos patobulinimų, Undet programą taip pat teko atnaujinti iš pagrindų. Kartu su “SketchUp 2017” versijos palaikymu, patobulinta point cloud taškų trauka, įdiegtos koordinačių sistemos transformacijos ir pristatyta visiškai nauja automatinė detalių nuskaitymo funkcija, leidžianti greitai aptikti ir automatiškai kurti plokštumas, kampus, linijas ir sudėtingų paviršių , tokių, kaip reljefai, tinklą.

Žiūrėkite „Kas naujo” video ir daugiau sužinokite apie naujas funkcijas

Platus pritaikymas daugelyje sričių

Kiekvienas kasdien dirbantis su taškų masyvais architektūros ir statybos, kultūros paveldo, archeologijos ar civilinės inžinerijos ir tyrimų srityse vartotojas gali paspartinti darbų tempą, dirbant su Undet pasiūlytu sprendimu. Tai naudinga tiek projektų vadovams, kurie analizuoja 3D skenavimo duomenis, tiek profesionaliems inžinieriams,atliekantiems specifines užduotis AutoCAD ir ruošiantiems brėžinius ar dokumentaciją. Undet for SketchUp gali būti naudojamas bet kur. 

Undet4SketchUp-Interface

Any-pointcloud-940x480

Dirbkite bet kokiu taškų masyvo formatu

Undet savarankiškai palaiko daugelį skirtingų 3D skenavimo duomenų formatų, tokių kaip * .E57 * .LAS * .LAZ * .PTS * .DP * .FLS * .FPR * .LSPROJ * .FWS * .CL3 * .CLR * .ZFS, *. RSD, ASCII / NEZ (X, Y, Z / I / RGB). Taigi galite naudoti taškų masyvus, gautus bet kokia technologija ar programa, pavyzdžiui, Airborne LiDAR, UAV/UAS dronais, aerokartografavimo sistemomis, antžeminiais skeneriais, delniniais skeneriais ar fotogrametrija.