Studentams
45€ + PVM per metus
Dėstytojams
nemokamai
Mokymų klasės licencija mokykloms
14€ + PVM per metus (min. 5vnt.)
Nešiojamo kompiuterio licencija mokykloms
36€ + PVM per metus (min. 5vnt.)
Ar skiriasi SketchUp Pro edukacinių ir komercinių licencijų funkcionalumas?
SketchUp edukacinės licencijos yra funkciškai identiškos komercinėms licencijoms ir darbuose nėra rodomi vandenženkliai. Atkreipkite dėmesį: SketchUp Pro  edukacinės licencijos yra riboto termino ir naudojamos tik ugdymo tikslais; jos negali būti naudojamos jokiems komerciniams (pelno) tikslams.
Kas gali įsigyti Sketchup Pro studentiškas licencijas?
Norint įsigyti SketchUp Pro studentišką licenciją, turite būti akredituotas mokymo įstaigos studentas. Užsisakant licenciją, jums reikės parodyti savo akademinį statusą patvirtinantį dokumentą. Šių licencijų negalima naudoti jokiems komerciniams (pelno) tikslams.
Kam suteikiamos nemokamos SketchUp Pro edukacinės licencijos?
Edukacinės licencijos nemokamai suteikiamos akredituotų mokymo įstaigų mokytojams, kurie nori įtraukti SketchUp Pro į savo mokymų programą. Mokykla turi būti įsigijusi mokymo klasės licencijų. Mokytojai negali naudoti šių licencijų jokiems komerciniams (pelno) tikslams ar vesti mokamus kursus. Komerciniams mokymams skirtos ATC licencijos. Dėl ATC licencijų ir mokymo centrų autorizavimo susisiekite su pardavimų konsultantu.
Kokia edukacinių SketchUp Pro licencijų galiojimo trukmė?
Visos SketchUp Pro edukacinės licencijos galioja vienerius metus.
Kiek darbo vietų veiks su tinklinėmis mokymų klasės licencijomis?
SketchUp Pro kompiuterių klasės licencijos yra tinklinės ir gali būti įdiegtos keliose klasėse, bet tuo pačiu metu veiks tik tiek darbo vietų, kiek mokykla įsigijo SketchUp Pro edukacinių licencijų vienetų.
Ar mokymo įstaigos gali naudoti SketchUp Make versiją?
SketchUp Make versija gali būti naudojama mokymų klasėse. Tai mažesnio funkcionalumo versija. SketchUp Make negali būti naudojama jokiems komerciniams (pelno) tikslams.
Koks yra minimalus licencijų užsakymo skaičius mokykloms?
Mažiausias kompiuterių klasės licencijų užsakymų kiekis yra 5vnt., nešiojamo kompiuterio mokykloms licencijų - 10vnt.

 

Į kainą įskaičiuota vienerių metų priežiūros ir palaikymo prenumerata. Programinės įrangos licencija galioja metus. Šios licencijos skirtos tik nekomerciniui naudojimui ir edukaciniams tikslams, t.y. nekomerciniams mokymams. Išsamesnę informaciją apie SketchUp licencijas,jų skirtumus ir naudojimą, suteiks pardavimų konsultantas.