SketchUp toks pat, kokį jį žinai ir pamėgai...tik dar daugiau.

Naujausia SketchUp Pro 2019 versija papildyta keletu ilgai lauktų funkcijų bei našumo patobulinimų. Įsigyk SketchUp Pro pastoviąją licenciją neribotam laikotarpiui arba prenumeruok ir gauk prieigą prie darbalaukio programinės įrangos versijos, Premium Online SketchUp or neribotos atminties talpyklos. Analizuok ir pristatyk savo idėją naudodamas virtualios realybės įrankius ir mobiliojo telefono programėlę.

Linijų stiliai

Grafinis pateikimas tampa žymiai efektyvesnis. Vientisos linijos apriboja projekto pateikimo galimybes. Nuo šiol yra galimybė pasirinkti linijos stilių, kuris yra susisietas su sluoksniais ('Layers'). Sluoksniams priskirdami komponentus ir grupes, jų linijoms bus pritaikytas atitinkamai priskirtas linijos tipas.

DWG/DXF eksportavimas, importavimas

'SketchUp' visada garsėjo puikia sąsaja su kitomis programinėmis įrangomis. Šie metai ne išimtis ! Nuo šiol palaikoma sąsaja su 2018 DWG formatu, patobulintos sąveikos galimybės su linijos stiliais bei medžiagomis.

SketchUp 'Tape Measure' įrankis

Nori sužinoti 3D projekte esančių elementų pagrindinę informaciją? Nuo šiol nebereikia atidaryti skilties 'Entity Info' ('Informacija apie objektą') tam, kad sužinotum pagrindinių 3D projekto elementų informaciją. Naudodami 'Tape Measure' įrankį galite matyti informaciją atsidariusiame lange po to kai užvedate pelytę ant reikiamo objekto. Užvedę ant plokštumos - matysite plotą, ant linijos - ilgį, ant taško - koordinates.

Dokumentų apsauga

Nuo šiol atsitiktinai išsaugoti pakeitimus dokumente, kuris dėl tam tikrų priežasčių buvo atidarytas dukart, nebėra įmanoma. Jei tas pats dokumentas yra atidarytas dukart, jis bus užrakintas kaip 'read only'.

Patobulinta sąsaja su SketchUp 3D modeliu

Nuo šiol eksportavimas į SketchUp 3D projektą papildytas DWG/DXF eksportavimo funkcija, o tai reiškia, kad nurodyta informacija LayOut dokumente perkeliama ir į SketchUp projektą. Automatiškai perkeliama informacija, kuri buvo pritaikyta 2D objektų grupėms bei blokams.