LayOut resized

LayOut programa yra dalis SketchUp Pro programinės įrangos rinkinio. Ši priemonė leidžia apjungti SketchUp modelį kartu su teksto ir 2D grafikos elementais. Su LayOut  galėsite pristatyti SketchUp projektus skaidrėse, parengti šių projektų dokumentaciją su lentelėmis, taip pat kurti brėžinius ar įvairias iliustracijas.

Naudokite LayOut, kad paverstumėte savo 3D modelius brėžiniaiswall section
LayOut tai galingas 2D grafikos redagavimo ir puslapių maketavimo įrankis, kuris leidžia jums kurti darbo brėžinius ir pristatymus iš SketchUp 3D modelių. LayOut  taip pat leidžia eksportuoti projektus į CAD programas kaip DWG / DXF failus.

Pridėkite matmenis, tekstą ir įvairius grafinius elementus
LayOut leidžia kurti kelių lapų dokumentus, pridėti grafinius elementus, pavyzdžiui, logotipų ar antraščių blokus, ir sukurti projektų šablonus, kurie turėtų bendrą  grafinį stilių. SketchUp 3D modeliai gali būti rodomi įvairiais mąsteliais, skirtingose projekcijose ir tiksliais matmenimis. Visa tai galima atlikti su LayOut – be jokių kitų CAD programų papildomo naudojimo.

Tiesioginė sąsaja su SketchUp modeliu, brėžiniai atnaujinami automatiškai
Jūsų LayOut failas turi tiesioginę sąsaja su SketchUp modeliu ir informacija, kuri susijusi su modeliu, atnaujinama automatiškai – vos tik atlikus pakeitimus. Nebereikia visko eksportuoti iš naujo po kiekvienos modelio modifikacijos.

Vienas dokumentas tiek spausdinimui, tiek pristatymams pilnaekraniu režimu
LayOut programa leidžia efektyviai kurti projektų dokumentaciją viename dokumente ir visa tai naudoti tiek spausdinimui, tiek ir projekto pristatymams ekranuose. Palaiko aukštos kokybės vektorinės grafikos ir PDF failus, o darbus demonstruoti galima pilnaekraniu režimu.